top of page

Transmisje online i konferencje hybrydowe

Prezentacje i spotkania online stały się w ostatnich latach nieodłącznym elementem działalności w niemal każdej branży. Dzięki naszej pomocy, Twoje wydarzenia zyskają profesjonalny wygląd i efektywność.

Realizujemy konferencje hybrydowem, webinary oraz spotkania zdalne, umożliwiając prezentacje na popularnych platformach wideo, takich jak Zoom, Google Meet, oraz na wybranych przez Państwa mediach społecznościowych, takich jak Youtube, Facebook, LinkedIn, Instagram czy TikTok. Alternatywnie, możemy zaproponować naszą własną platformę streamingową, oferującą spersonalizowany wygląd, moderowany czat, biletowane wydarzenia i szereg innych funkcjonalności.

 

Transmisje mogą być przeprowadzane z miejsca konferencji, siedziby Państwa firmy, wynajętego studia wideo. Dowolnie wybranej lokalizacji, a także w pełni zdalnie, poprzez połączenia z prelegentami oraz dodanie oprawy graficznej, takie jak belki, plansze czy filmy.

Dysponujemy niezbędnym sprzętem, w tym kamerami, mikserami wizyjnymi i audio, mikrofonami, oświetleniem, a także zdalnymi połączeniami w standardzie telewizyjnym oraz monitorami podglądowymi. Oferujemy również tworzenie kompleksowej oprawy graficznej. Dzięki tym rozwiązaniom, mogą Państwo w pełni skupić się na merytorycznej części spotkania, mając pewność, że techniczne aspekty są w naszych rękach.

Nasza oferta obejmuje również streaming z wieloma ścieżkami językowymi. Tłumaczenia mogą odbywać się na miejscu imprezy z wykorzystaniem systemu tłumaczeń symultanicznych, ale również w pełni online, poprzez zdalne połączenia z tłumaczami. Dzięki temu, możemy zagwarantować, że Państwa komunikacja będzie klarowna i zrozumiała dla każdego uczestnika, niezależnie od preferowanego języka.

8UWcEVk8Sr6Bf%252BXWd6epng_edited_edited_edited.jpg

Zapraszamy do kontaktu i po darmową wycenę 

bottom of page