top of page

Nagłośnienie

Oferujemy kompleksową realizację oraz wypożyczanie nagłośnienia konferencyjnego, eventowego i koncertowego. Zadbamy o odpowiednią realizację dzwięku dla widowni, na scenie dla występujących oraz kolumny głośnikowe na foyer czy część bufetową, zapewniając muzykę tła.

Nasi realizatorzy preferują używanie cyfrowych mixerów, które oferują największe możliwości i wygodę pracy. Jednak w ofercie posiadamy również mixery analogowe dla mniej wymagających realizacji. Wśród wybranych przez nas konsolet znajdują się produkty firmy Yamaha, Allen & Heath oraz Behringer.

Dobieramy zestawy nagłośnieniowe Electro Voice i Turbosound, dostosowując sprzęt do wielkości sali oraz charakteru imprezy. W razie potrzeby dostarczamy także nagłośnienie liniowe dla specjalnych wymagań.

Stawiamy na jakość, dlatego korzystamy z mikrofonów bezprzewodowych i przewodowych marek Sennheiser i Shure. Nasza oferta obejmuje mikrofony doręczne, mikroporty z mikrofonami nagłownymi i krawatowymi, a także mikrofony instrumentalne.

Nasze zestawy sprzętowe są skonfigurowane do pracy przy transmisjach internetowych, co gwarantuje świetną jakość dźwięku na streamie oraz wygodę korzystania dla prelegentów. Dzięki rozwiązaniom, które proponujemy zapewniamy doskonałą jakość dźwięku na każdym wydarzeniu, gwarantując czytelność odbioru przez widzów.

8UWcEVk8Sr6Bf%252BXWd6epng_edited_edited_edited.jpg

Zapraszamy do kontaktu i po darmową wycenę 

bottom of page